Ziołowe porady

Start / Ziołowe porady / Nerwy i stres

Nerwy i stres

Dieta na uspokojenie - czyli co jeść na zszargane nerwy

Dieta na uspokojenie - czyli co jeść na zszargane nerwy

Szybkie tempo życia sprawia i stawianie sobie poprzeczki coraz wyżej sprawia, że jesteśmy narażeni na silny stres. Złe emocje negatywnie wpływają na cały organizm, dlatego należy dążyć do jego wyeliminowania. Chociaż pomóc może psychoterapia, istotną rolę odgrywa również odpowiedni sposób odżywiania.
Najczęstsze objawy klimakterium

Najczęstsze objawy klimakterium

Organizm kobiety jest tak skonstruowany, że po fazie dojrzewania przychodzi okres przekwitania. Dochodzi do tego w momencie wystąpienia ostatniej już miesiączki, co poprzedza wiele charakterystycznych objawów. Warto je poznać i znaleźć sposoby na ich wyeliminowanie - niektóre z nich są bowiem bardzo uciążliwe.
Napięcie przedmiesiączkowe, czyli jak złagodzić dolegliwości PMS

Napięcie przedmiesiączkowe, czyli jak złagodzić dolegliwości PMS

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to syndrom, z którym zmaga się nawet 80% kobiet. Chociaż nie stanowi to żadnego zagrożenia dla zdrowia, PMS bywa niezwykle uciążliwy - także dla otoczenia. Sprawdź więc, jak złagodzić dolegliwości.
Zioła na uspokojenie

Zioła na uspokojenie

Szybkie tempo życia sprawia, że nie zawsze mamy czas na odpoczynek. Częściej też jesteśmy narażeni na stres, który kumuluje się w organizmie. Nie wszyscy potrafią sobie z nim radzić, dlatego ciągle chodzą podrażnieni i nerwowi. By sobie pomóc wystarczy niewiele - pomocne okazują się zioła na uspokojenie.
Zioła pomocne przy rzucaniu palenia

Zioła pomocne przy rzucaniu palenia

Palenie papierosów jest jednym z nałogów, który dotyka sporą grupę społeczeństwa. Nałogów, które nie tylko rujnują domowy budżet, ale również niszczą zdrowie. Dlatego część osób decyduje się na rzucenie palenia. Nie jest to jednak łatwe, jednak pomóc mogą w tym odpowiednio dobrane mieszanki ziołowe.
Zioła w walce z bezsennością

Zioła w walce z bezsennością

Leżysz w łóżku. Mijają kolejne minuty, a ty przekręcasz się z boku na bok i nie możesz zasnąć. Znasz ten scenariusz z własnego doświadczenia? Zaufaj naturze i sięgnij po sprawdzone zioła na bezsenność.

PRZEDSIĘBIORSTWO
FARMACEUTYCZNE
"LEKI NATURY"
TADEUSZ POLAŃSKI  Sp. z o.o.

ul. Zielona 30
08-500 Ryki
Polska

tel. (81) 865-10-69
e-mail: biuro@lekinatury.pl

Gdzie kupić

Wszystkie nasze produkty są dostępne bez recepty w aptekach i sklepach zielarskich na terenie całego kraju.
Szukaj »