Gdzie kupić

Start / Gdzie kupić

Gdzie kupić

Nasze leki dostępne są w aptekach stacjonarnych i sklepach zielarsko-medycznych oraz w aptekach internetowych.


Dostęp online:

Allecco: www.allecco.pl

Apteka Gold: www.aptekagold.pl

Apteka Leki: www.apteka-leki.pl

Apteka Waw/Farm-Jed: www.aptekawaw.pl

Apteka Zawiszy: www.aptekazawiszy.pl

Apteka Zdrowie 24: www.aptekazdrowie-24.pl

Apteko: www.apteko.pl

Apteline: www.apteline.pl

DOZ: www.doz.pl

Gemini: www.gemini.pl

i-apteka: www.i-apteka.pl

Miro: www.aptekamirowska.pl

Nowa Farmacja: www.nowafarmacja.pl

Olmed: www.aptekaolmed.pl

Świat Leku: www.swiatleku.pl

W Sieci: www.aptekawsieci.pl

Wapteka: www.wapteka.pl

PRZEDSIĘBIORSTWO
FARMACEUTYCZNE
"LEKI NATURY"
TADEUSZ POLAŃSKI  Sp. z o.o.

ul. Zielona 30
08-500 Ryki
Polska

tel. (81) 865-10-69
e-mail: biuro@lekinatury.pl

Gdzie kupić

Wszystkie nasze produkty są dostępne bez recepty w aptekach i sklepach zielarskich na terenie całego kraju.
Szukaj »